OBSERWATORZY

czwartek, 3 czerwca 2010

Komplet na roczek

Trochę przeciągnęło się wykończenie tego kompletu.
Wszystko dlatego, że nie umiem odmawiać ludziom, gdy mnie proszą o przysługę. Wczoraj kilka godzin szyłam zasłony dla sąsiadki. Czasami zastanawiam się czy ludzie odwiedzają mnie z sympatii, czy dlatego, że nie odmówię i nie poproszę o zapłatę. Bardzo się cieszę z każdych odwiedzin ale czasami czuję się wykorzystywana. Kawa i coś słodkiego są zawsze. A właśnie, muszę zrobić zapas moich lodów, bo się skończyły. Ciasto szybko znika, a lody w zamrażarce to zapas dla niespodziewanych gości.
Staram się łapać wolne chwile i dziergać. Najwięcej pracy mam z wymianką u Maranty. Jak zwykle jestem ambitna i będą to pracochłonne prezenty dla mojej wylosowanki.
W najbliższym czasie, czyli chyba jutro będę musiała jednak odłożyć robótki i wziąć się za naprawy, bo  Brysia zrobiła dziury w najlepszych spodniach. W weekend jest u ojca ale w poniedziałek znowu do szkoły nie będzie co ubrać.
No to teraz zdjęcia kompletu. Mam nadzieję, że wkrótce pokażę jak wygląda on na solenizantce.

6 komentarzy:

 1. Slicznie Ci wyszedł ten stroik! Będzie mała księżniczka!
  O rzeczach praktycznych: ktoś z mojej rodziny twierdzi,że ta druga osoba choć za prąd powinna zapłacić.Wtedy bardziej szanuje i przedmiot i jego wykonawcę.Przez kilka lat nie umiałam się do tego ustosunkować.A teraz przyznaję jej rację. Ksiądz w sąsiedniej parafii ma ubrania używane dla parafian.Za każdą sztukę muszą zapłacić 1 zł.Jest w tym dużo racji.Zostawiam to Tobie do przemyślenia. Serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny komplecik! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Komplecik jest śliczny :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. miło Cię gościć, trochę czasu zajmie mi rozglądnięcie się u Ciebie, na zdjęciach widzę,że cudne rośliny masz w domu, czyli masz dobrą rękę
  pozdrawiam
  KonKata

  OdpowiedzUsuń
 5. Ano właśnie - z tymi przysługami dla innych to tak właśnie jest... Może faktycznie zasugeruj delikatnie, że czas do cholery to pieniądz ;-)
  A komplecik przepiękny!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo tu zamieszczone:)