OBSERWATORZY

niedziela, 1 maja 2016

Rocznicowe candy

Zaczął się maj. Chyba najpiękniejszy miesiąc w roku, chociaż przez ostatnie lata jakby chłodniejszy. W dzieciństwie na nabożeństwa majowe biegało się do kościoła bez rajstop i na krótkim rękawku. Teraz to jest nie do pomyślenia.
Pod koniec tego miesiąca mija 6 lat odkąd powstał ten blog i napisałam pierwszy post. Nigdy nie żałowałam tego kroku, chociaż nie zawsze było przyjemnie. Nie będę robić podsumowań, chociaż dla niektórych osób pewnie wydałyby się imponujące. Dla mnie największym bogactwem są poznani ludzie. Większość to znajomości z sieci ale część z nich przekształciło się w znajomości i przyjaźnie w realu. Ciągle pojawiają się nowe osoby. Pozostają w moim sercu także osoby, które bardzo polubiłam a z jakichś nie zawsze mi znanych powodów przestały blogować.
Mój blog to odzwierciedlenie w pewnym stopniu mojego życia ale także odwrotnie w moją codzienność wkroczył świat wirtualny. Chyba powiększyła mi się rodzina, bo niektóre osoby są mi tak bardzo bliskie jak właśnie rodzina. Rocznica blogowania to takie moje małe osobiste święto. Chciałabym Was wszystkich jakoś ugościć. Nie da się wszystkich niestety. Namiastką nich będzie ogłoszone dzisiaj "Rocznicowe candy". Jedna osoba otrzyma duży prezent ze słodkościami. Znajdzie się tam coś zrobionego przeze mnie, sporo przydasi i może jeszcze coś wymyślę. Wymagań nie ma prawie żadnych. Zapisywać się mogą wszyscy, także osoby anonimowe. Oprócz zgłoszenia udziału w zabawie w komentarzu, proszę  napisać swój adres mailowyZabawa potrwa do północy 31 maja a wyniki podam w pierwszym czerwcowym poście. Listę chętnych na podstawie komentarzy będę edytowała sama. Bardzo lubię komentarze i może się zdarzyć, że gdy jakiś bardziej złapie mnie za serce, jego autor także zostanie obdarowany.
Aha i jeszcze małe ogłoszenie. Licznik 555 555 złapało 5 osób hahaha. Lidzię, Bożenkę, Ewę, Małgosię i Irenę bardzo proszę o cierpliwość. Nie myślałam, ze tylu osobom uda się złapać piąteczki. Prezenty na pewno do Was dotrą, bo adresy mam już wszystkie.
To tyle dzisiaj. Życzę udanej zabawy i do napisania już jutro.

 1.  Wiola   wiolag843@gmail.com
 2.  Ewa Jurewicz  ewajurewicz106@gmail.com
 3.  Anka
 4.  Madtatter80   tennbrown@gmail.com
 5.  Anstahe
 6.  Kasia J.  katarin74@gmail.com
 7.  nela-guga   skipper1@vp.pl
 8.  Urszula97   Urszuja@interia.pl
 9.  KoralikiBeaty Beata   bolsz@o2.pl
10. Elżbieta K  elcja27@gmail.com
11. dwa magiczne koszyki  haniap4@op.pl
12. Ula K. kulsk3@gmail.com
13. Agaja  kontaktdoagai@gmail.com
14. Nitki A nitki  anita25@poczta.onet.eu
15. Iwona  koronki.iwonki@op.pl
16. Barbara Wójcik    basia.olesno@gmail.com
17. Czarownica  browneyed@poczta.onet.pl
18. jjka   jjka@o2.pl
19. Renata Walczak  reanja1@gmail.com
20. Iza kama  izaiza4000@gmail.com
21. Anex
22. el  elusia.tree@gmail.com
23. Beva  beva.handmade@gmail.com
24. abydoemerytury  konwalia14@vp.pl
25. Jadwiga Król\  Dziunia40@poczta.onet.pl
26. Basia Nolberczak  mail modesty3@o2.pl
27. BEATA- BECIA  beatabeabecia@gmail.com
28. sosnowygaik   sosnowygaik@gmail.com
29. Czarna dama  lidia23@poczta.onet.pl
30. Ania  mami9991@wp.pl)
31. Anna Nowak   ania_reg@poczta.onet.pl
32. blogchwila   blogchwila@gmail.com
33. Lucyna  Lucyna1826@op.pl
34. Akrimeks  akrimdoll@gmail.com
35. Mysia  mycha.zb@wp.pl
36. KasiaN  kasian-79@o2.pl
37. Alina  Alina, aliwero@op.pl
38. ewcia24  ewcia12332@wp.pl
39.  M.Zientarska - Szczerba  gosmar97@op.pl
40.  Ataboh :
41.  Malgorzata z Poz.
42.  Joanna
43.  Agnieszka Kamińska
44.  Dotk@  dodzia102@onet.eu
45   barbaratoja   b.piasecka@op.pl
46.  Biebrzmilska Kraina  jolantakapla@wp.pl
47.  Mariola  mariolag@op.pl
48.  ciapara  ciapara@op.pl
49.  Agata Szybalska  ab.szybalska@gmail.com
50.  gardenia15   gardenia15@interia.pl
51.  ania  annabalik73@gmail.com
52.  Anonimowy   regian@o2.pl
53.  OxiGra
54.  KonKata  katarzyna_jk@tlen.pl
55.  Jola    jotgie@vp.pl
56.  Madzia   moi.madeleine@gmail.com
57.  mika   zapachdnia@gmail.com
58.  Promyk   promyk2004@gmail.com
59.  steneska  dorotanes@wp.pl
60.  Anonimowy alutka   alutka171@wp.pl


 

65 komentarzy:

 1. Witam pięknie w ten ponury:)1-majowy dzień. Od jakiegoś czasu śledzę anonimowo tego Bloga i poczynania jego Autorki. Jestem pełna podziwu dla zdolności i zazdrości (dla organizacji czasu i umiejętności jego rozciągania). Gratuluję szóstej rocznicy i ciągle czekam na więcej...
  Pozdrawiam
  Wiola
  wiolag843@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Sześć lat to rzeczywiście kawał czasu Janeczko. Pięknie podsumowałaś ten okres i podkreśliłaś to co najważniejsze - poznajemy tu wiele wspaniałych osób a niektóre z tych znajomości przekształcają się w prawdziwe przyjaźnie. Serdecznie Ci gratuluję i życzę wielu kolejnych lat w sieci a także nieustającej weny twórczej. Przesyłam cieplutkie pozdrowienia.
  ewajurewicz106@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój komentarz Janeczko nie złapie Cie za serce, bo ja tak pięknie jak Ty nie potrafię pisać. Pozdrawiam Majowo,Anka

  OdpowiedzUsuń
 4. You are so sweet and always enjoyed your posts, I not sure if translation is corect but hope you are not ending your blogging. I am too far away and just saw your post but it is May 1st already. My email is tennbrown@gmail.com take care have good week from Carollyn's tatting blog :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Janeczko, co tu dużo pisać - jestes blogową ikoną i każdy wie, że Janeczka to Janeczka. Zapracowałś na to uczciwie. Bądź z nami nadal. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana Janeczko, z przyjemnością i ja ustawiam się w kolejce :-)
  Gratuluję rocznicy blogowania i z całego serca życzę Ci jeszcze wielu lat z nami :-)
  katarin74@gmail.com
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Z WIELKĄ, OGROMNĄ CHĘCIĄ ZAPISUJĘ SIĘ NA TWOJE ROCZNICOWE CANDY...6 LAT TO WSPANIAŁA LICZBA:) WZRUSZAJĄCO PODSUMOWAŁAŚ TEN CZAS:) GRATULUJĘ CI Z CAŁEGO SERCA JANECZKO:)
  POZDRAWIAM:)
  skipper1@vp.pl  OdpowiedzUsuń
 8. Tysiące robótek,cudownych robótek,setki technik,w każdej dziedzinie jesteś utalentowana, lubię poniedziałki bo jest Twój wpis.Urszuja@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. takiej okazji to i ja przegapić nie mogę i z wielką chęcią się ustawiam. Pozdrawiam Janeczko i życzę kolejnych udanych rocznic!

  OdpowiedzUsuń
 10. Janeczko kochana wielu jeszcze takich pięknych rocznic, życzę i tobie i nam wszystkim żebyśmy mogli podziwiać twoje prace. elcja27@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Janeczka, hm pomyślmy, kobitka pełna ciepła, radości,robiąca wiele dobrego, posiadająca wiele umiejętności nie tylko rękodzielniczych.Mogłabym jeszcze długo wymieniać:). Gratuluję 6 rocznicy blogowania i z wielką radością zapisuję się do zabawy.Serdecznie pozdrawiam.
  haniap4@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. Kochana z okazji sześciu lat życia w blogosferze życzę Ci kolejnych cudownych lat spędzonych wśród nas :) życzę Ci, abyś poznała kolejne wspaniałe, życzliwe osoby, i aby Twoja rodzina rozrosła się jeszcze bardziej :) życzę, abyś inspirowała nas tak pięknie, jak do tej pory :) Dzięki Tobie i Twojemu blogowi zapragnęłam spróbować czegoś nowego i jak to zrobię z pewnością Ci się pochwalę :) Nie wiem czy nas łączy coś więcej niż fakt, że nie lubimy podsumowań, ale cieszę się, że przez przypadek trafiłam do Ciebie i Cię odnalazłam:)
  Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
  kulsk3@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Myślę, Janeczko, że przez te sześć lat Ty dałaś czytelnikom bardzo wiele. I to nie tylko w sferze estetycznej pozwalając podziwiać Twoje prace. Lubię tu zaglądać bo jesteś osobą dobrą i bezinteresownie życzliwą ludziom. Podziwiam przy tym Twoją pracowitość. Pozdrawiam serdecznie.
  I oczwiście zgłaszam się do candy :)
  kontaktdoagai@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Zawsze w poniedziałek sobie czytam co u Ciebie.Nigdy nie komentuje i dlatego jestem bez szans.Ale co tam :)Wszystkiego Najlepszego z okazji 6 rocznicy bloga:)
  anita25@poczta.onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluję Ci z całego serca szóstej rocznicy bloga Janeczko. Twój talent, pracowitość i ciepło wręcz onieśmiela osoby o skromniejszym dorobku. O Twojej popularności świadczy ogromna liczba obserwatorów. Życzę Ci kolejnych wspaniałych prac i jak najwięcej serdecznych przyjaciół. Nieśmiało ustawiam się w kolejce po CANDY koronki.iwonki@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 16. A jeśli sześć lat pomnożyć
  przez zajączki, baranki i aniołki
  jeśli dodać frywolitki i cuda i dzierganki
  przystroić je w sweterki i sukienki jedyne na świecie
  i rozpromienić dobrem wychodzącym każdego dnia
  spod rąk spracowanych i zmęczonych pleców
  siąść przy stole zastawionym serca słodkościami
  i wdychać woń kwiatów co rosną pod czułym spojrzeniem
  jeśli wszystko zapisać, ułożyć, podziękować
  to słów zabraknie więc powiem- dziękuję
  za Dobro i Piękno Janeczki
  której skromność niezwykła
  każe czoło pochylić przed geniuszem dobrocią stworzonym.

  Niech każdy dzień obdarza Cię Janeczko zdrowiem, siłami i radością wynikającą z dobra, które wokół zasiewasz- a ja stanę w kolejce, mimo, że tyle razy dzieliłaś się ze mną pięknem- basia.olesno@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Może i ja spróbuję choć to jest mój pierwszy raz?!Cóż mogę napisać-twoje prace Janeczko mnie zauroczyły ale i twoje serce również,choć to Czarownica powinna rzucać przecież uroki:)Dziękuję losowi ,że pozwolił mi cię poznać i "mieć" u siebie w domciu ,i nie tylko,twoje piękne wyroby,przepięknie dekorują i uzupełniają mój domek.Wielkie uściski -Czarownica.browneyed@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 18. Janeczko, 6 lat?? aż tyle wytrwałaś?? No to życzę jeszcze kolejnych 66 ;)
  jjka@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 19. 6 lat w sieci to szmat czasu- gratuluje serdecznie i życzę kolejnych tak owocnych
  Pozdrawiam serdecznie i oczywiście dołączam do zabawy
  reanja1@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Janeczko życzę siły i wytrwałości na dalsze lata . Kocham te Twoje frywolitki , ciekawostki z ogrodu i smakołyki na stole ... Oby tak dalej . Chętnie przyłaczę się do zabawy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sorki,

   już się poprawiam mój adres elusia.tree@gmail.com

   Usuń
 21. Janeczko, piękna rocznica:) Gratuluję!!! Jesteś niesamowitą Osóbką - kreatywną, ciepłą, serdeczną - tak trzymać:) Pozdrowienia serdeczne i wielu takich rocznic:)

  OdpowiedzUsuń
 22. Janeczko sześć lat to i dużo i mało. Licząc od urodzin to jakbyś szła do zerówki kiedyś, a dziś może już do pierwszej klasy !!!!
  Swoją pracowitością, porządnością, różnorodnością , dokładnością ... długo by wymieniać by opisać , czy ująć wszystko co można napisać o Twoim blogu. Taka ogromną liczbą obserwujących od lat nie każdy może się pochwalić.
  Ale wszyscy wiemy i Ci którzy komentuja zawsze i Ci którzy robia to czasami, że warto zaglądać do Ciebie i poczytać .
  Janeczko szczęścia nie mam na wygrane ale chętnie sie zapisuje i mam nadzieję:)
  izaiza4000@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Gratuluję Ci wytrwałości w blogowaniu i wielu obserwatorów. Twój blog jest jednym z najpopularniejszych blogów robótkowych jakie znam i z pewnością nie jest to przypadek. Mam wrażenie, że to nie tylko zasługa Twoich pięknych prac, wspaniałych wypieków ale przede wszystkim Twojej osobowości. Nie znam Cię osobiście ale wiem, że jesteś niezwykle serdeczną i pełną ciepła osobą.
  beva.handmade@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Gratulacje i wszystkiego najlepszego :) 6 lat prowadzenia bloga - wow!
  Chętnie dopiszę się do zabawy - konwalia14@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 25. Janeczko,gratuluję 6 rocznicy i ustawiam się w kolejce.Dziunia40@poczta.onet.pl Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 26. Z chęcią się zapisuję życząc kolejnych jeszcze bardziej udanych lat blogowania:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 27. Sto lat życzę w blogowym świecie ! To prawda ,że w wirtualnym świecie można znaleźć bratnie dusze :):)
  Życzę nadal nieustającej , aby spod rąk wychodziły firanki , serwetki , baranki , bombki i co tam jeszcze tworzysz :):)
  Staję w kolejce i uśmiecham się do losu , aby w losowaniu był dla mnie łaskawy :):)
  beatabeabecia@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 28. Gratuluję kolejnej rocznicy i oczywiście przyłączam się do zabawy;)
  sosnowygaik@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 29. Janeczko kochana, gratuluję 6 rocznicy bloga i oby takich rocznic było jeszcze wiele. Ten blogowy świat bez Ciebie i Twoich cudnych prac byłby bardzo ubogi. Tworzysz piękne rzeczy i choć nie zawsze komentuje to zawsze podziwiam i się nimi zachwycam (a ile razy zazdroszczę) :)
  Oczywiście z miłą chęcią tez się zapiszę na Twoje candy.
  Pozdrawiam gorąco. lidia23@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 30. Mój komentarz za serce nie chwyci, bo ja twarda baba jestem i pięknie pisać nie potrafię. Jeżeli tylko mogę(pracuję u zachodnich sąsiadów i nie zawsze mam czas i internet)to co poniedziałek podbijam listę u Ciebie. Sama robótkuję na zesłaniu i wiem ile pracy wymaga rękodzieło, a gdzie moim wytworkom do Twoich.Swoje prace rozdaję po rodzinie i znajomych. Pozdrawiam serdecznie Ania ( e mail mami9991@wp.pl)

  OdpowiedzUsuń
 31. Wiesz Janeczko,że odkąd weszłam pierwszy raz na Twojego bloga zostałam w nim na zawsze :))ale to może poświadczyć ilość moich komentarzy:)Jestem ogromną fanką Twoich wytworków:))i czekam zawsze na poniedziałek kiedy znów coś napiszesz:)))Nie ustawiam się w kolejce po prezent ,bo kilka pięknych rzeczy od Ciebie gości już w moim domku:)Jedną z nich jest Maryjka zrobiona przez Ciebie na szydełku:)Stoi w mojej sypialni i pierwszą rzeczą jak otwieram oczy jest właśnie Ona:)Ale musiałam napisać te parę słów:))Gratuluję bloga i bardzo mocno Cię przytulam:))

  OdpowiedzUsuń
 32. Witaj Janeczko.Uwielbiam Twoj blog i pisze to prosto z serca.Sama wiesz jak bardzo zachwycam sie wytworkami Twoich rak ,jakie achy i ochy leca w Twoim kierunku i jak nigdy nie moge sie doczekac kolejnych wpisow.Czesto sobie pozazdraszczam w kaciku nad tymi przepieknymi dzielami ze sama tak nie potrafie a czesto do ranka nastepnego szukam mojego uzebienia ktore raczylo upasc z wrazenia.Popatrze pomacam pomlaszcze ,powacham i tak to mi poniedzialek zlatuje ,Na Twoim blogu nie dosc ze dobre slowo na kazdym kroku sypie sie jak z rekawa to i przepisy kwiatuchy i inne cudnosci.Wiersze pisac umiem alenie bede robic konkutencji:)Powiem tylko rymem czestochowskim a jakze!
  Janeczka jest super babeczka:)
  amen.
  ania_reg@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 33. Podglądam Twój blog od dawna i zawsze oglądam z ogromną przyjemnością. Jestem pod wrażeniem wykonanych przez Ciebie prac, a nade wszystko Twojej pracowitości. Zawsze zastanawiam się kiedy Ty to wszystko robisz. Tyle w Tobie ciepła i skromności, wytrwałości. Fakt, że trwasz tyle w blogowym świecie budzi szacunek. Życzę Ci jeszcze wielu lat wspaniałego blogowania ku uciesze naszych oczu i serca. Oczywiście zapisuję się z przyjemnością moja imienniczko.:):):):) blogchwila@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 34. Na Twoje rocznicowe candy nie mogłabym się nie zapisać. Adres mailowy ten sam:Lucyna1826@op.pl
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 35. 6 lat... mój Starszak nawet tylu jeszcze nie ma :D
  ah jak ten czas leci... oby tak dalej Janeczko - ja uwielbiam tu do Ciebie zaglądać i mam nadzieję na kolejne 6, albo 66 :D lat poczytania i podziwiania Twoich wytworów :)
  na Candy oczywiście też się zapisuję :D
  akrimdoll@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 36. Gratuluję tych 6-ściu latek, dzielenia się z nami Twoimi talentami. Lubię do Ciebie zaglądać, choć czasami brak słów na zachwyty nad Twoją wszechstronnością, dokładnością i pracowitością. Na Candy się zapisuję mycha.zb@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 37. Widzisz, u Ciebie 6 lat, a mój blog dzięki Tobie skończył niedawno 5 lat:) Dlatego podwójnie się cieszę. Uwielbim poniedziałki w Twoim towarzystwie, zawsze tu zaglądam, bo niezmiennie podziwiam Twoją pracowitość i pomysłowość. Cieszę się, że mogę tu wpadać zwłaszcza dlatego, że nie mam raczej możliwości, aby poznać Cię osobiście, choć bardzo bym chciała choć raz wyściskać Cię i chwilkę porozmawiać. Pozdrawiam Cię serdecznie i oczywiście dopisuję się do listy. kasian-79@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 38. Kochana Janeczko, nie za często bywam u Ciebie, ale wobec takiego posta nie mogę być obojętna. Ostatnio z moją młodzieżą rozmawiałam, dyskutowałam i nawet spierałam się na temat sukcesu. Dziś sukces rozumiany jest troszkę w spaczony sposób. Tylu celebrytów mamy wokół, ale wciąż nie jesteśmy pewni czy oni odnieśli sukces, czy tylko koło nich zrobiono szum medialny. Koniec końców moja rozmowa z nastolatkami zakończyła się takim stwierdzeniem: "osiągnąć sukces tzn żyć w zgodzie z sobą i innymi". Janeczko, po przeczytaniu na przestrzeni jakiegoś czasu Twoich niektórych postów stwierdzam, że jesteś Kobietą Sukcesu. Masz wspaniałą rodzinę, piękny dom, ogród, nie stoisz w miejscu tylko wciąż brniesz do przodu. Prowadzisz bardzo ciekawego bloga; dzielisz się z nami swoją twórczością rękodzielniczą, kulinarną i ogrodniczą. Zarażasz ciepłem rodzinnym, życzliwością i dobrym humorem. Według mnie żyjesz po prostu w zgodzie z sobą i innymi. Gratuluję Ci Twoich sukcesów i życzę wszystkiego co najlepsze.
  Alina, aliwero@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 39. Zaglądam tu systematycznie i bardzo się cieszę że udało mi się złapać same 5 :) Niestety nie umiem pisać tak pięknie jak niektórzy dlatego gratuluję tych sześciu lat blogowania i życzę następnych tak owocnych jak dotychczas :) ewcia12332@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 40. Gratulacje!!!!!! A masz może trochę zdjęć swoich robótek, jak nie prowadziłaś bloga? Jak masz to pokaż nam kiedyś w jakimś wspominkowym poście może? gosmar97@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 41. 6 Lat to sporo czasu biorąc pod uwagę to, że piszesz często to ogrom postów. A biorąc pod uwagę ilość wykonanych prac to gdyby ktoś inny miał je wykonać to 6 lat to baaaardzo mało czasu.
  Serdecznie gratuluję i życzę dalszych pięknych prac i kolejnych pięknych lat w życiu realnym i wirtualnym. Serdecznie pozdrawiam Beata. Mojego maila znasz.

  OdpowiedzUsuń
 42. Z przyjemnością ustawiam się w kolejce. Janeczko na Twojego bloga trafiłam przypadkiem dawno, dawno temu i przepadłam! Nie wyobrażam sobie porannej kawy w poniedziałek bez wizyty u Ciebie w domu. Podziwiam Twoje prace są wspaniałe, masz talent tworzysz piękne rzeczy, które są w niejednym domu. Jesteś bardzo ciepłą osóbką, która kocha ludzi. Gratuluję wspaniałego bloga i pozdrawiam serdecznie..

  OdpowiedzUsuń
 43. Gratuluję pięknej rocznicy :) i w kolejce się ustawiam. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 44. Sześć lat to już czasu szmat! Nie czuję, że rymuję :)
  Zazdroszczę Ci nie talentu (choć jest ogromny), nie obserwatorów (choć jest ich tak wielu, wiernych i aktywnych), ale systematyczności w publikowaniu postów :) Jesteś jak bank szwajcarski-co poniedziałek relacja z poprzedniego tygodnia :)
  Tyle pięknych życzeń Ci tu złożono, więc żeby się z nimi nie powtarzać życzę Ci byś... opanowała ostrość zdjęć swoich prac :)
  Ściskam i pozdrawiam serdecznie, Aga Kamińska
  http://kulkiniesiulki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 45. Gratulacje, i kolejnych blogowych rocznic życzę ;) rzadko u Ciebie Janeczko komentuję ale staram się co tydzień odwiedzać Cię tutaj, bo zawsze jest co podziwiać. Pozdrawiam :)
  mój e-mail to: dodzia102@onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 46. Tym co zrobiłaś w ciągu tych sześciu lat można by obdzielić z sześć blogów. Życzę Ci dużo zapału w tworzeniu następnych prac.
  serdecznie pozdrawiam Basia
  b.piasecka@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 47. Janeczko takich cudeniek szydełkowych jak na Twoim blogu nie widziałam nigdzie. Najbardziej urzekły mnie Twoje szydełkowe anioły po prostu mistrzostwo, często podziwiam Twoje piękne prace, frywolitkowa biżuteria też jest niesamowita. Życzę Ci kolejnych tak twórczych lat ,Pozdrawiam jolantakapla@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 48. Gratulacje i kolejnych 99 lat. Pozdrawiam Mariola
  mariolag@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 49. A ja się nie zapisałam? Czyżby pomrocznosc jasna mnie dopadła? Serdecznie gratuluję wspaniałej rocznicy i życzę wielu kolejnych i wspaniałych rocznic. Życzę także wielu obserwatorów, wielu dziennych wyświetleń stron bloga, wielu inspiracji do nowych prac, dużo zdrowia i sprawnych łapek, wielu klientów szanujacych rękodzieło i dobrze je oplacajacych. I sama nie wiem czego Ci jeszcze kochana życzyć? Jeśli czegoś nie wymieniłem a tego sobie byś życzyła to i ja Ci tego życzę! Całuski serdeczne!

  OdpowiedzUsuń
 50. Gratuluję tych sześciu latek, to doprawdy szmat czasu! Życzę kolejnych i kolejnych i kolejnych...
  Nieodmiennie podziwiam tempo, w jakim powstają Twoje prace, bo ja nie zawsze nadążę je oglądać ;)
  Pozdrawiam serdecznie ab.szybalska@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 51. Kochana Janeczko gratuluję 6 rocznicy i życzę byś nadal miała wiele pomysłów i chęci do ich realizacji
  Natomiast twierdzę z cała mocą, że Twój syn na pewno racji nie ma!!!
  Wiele osób chciałoby mieć Twoje cudowne dzieła ale czasem śmiałości im brak. Pamiętam jak pierwszy raz tu trafiłam, to mnie zatkało z wrażenia. I nadal zatyka, szczególnie na widok frywolitek , bo to dla mnie czarna magia. Szydełko i druty mi nieobce. Na candy się nie zapisałam, bo uznałam ,że z moim szczęściem to i tak nie wygram:)))
  Ale dziś się zapisuję, dlatego żebyś wiedziała kochana, jak bardzo Twoje dzieła są pożądane i chciane:))
  Mój adres: gardenia15@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 52. Gratuluję pięknej rocznicy życząc kolejnych. Z niecierpliwością oczekuję co poniedziałek kolejnych postów .Wszystkie Pani prace są przecudne jest Pani wszechstronnie utalentowana i pracowita jak mróweczka.Życzę mnóstwa pomysłów zamówień i zdrowia.Jeśli można to i ja zapiszę się chociaż nigdy w życiu nie udało mi się nic wygrać ale będe próbować annabalik73@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 53. Zaglądam TU co poniedziałek, ale dawno nic nie komentowałam. Kilka razy zapisałam się na candy, ale nigdy niczego nie wygrałam. Raz udało mi się złapać licznik, niestety blogerka nie wywiązała się z obietnicy danej na blogu, no cóż......
  Powiedz synowi, że nie ma racji z tym nasyceniem rynku Twoimi cudeńkami.
  Życzę wielu kolejnych lat blogowania i cieszenia naszych oczu Twoimi "rękoczynami" oraz naszych kubków smakowych pysznościami (sama też wielokrotnie skorzystałam z Twoich przepisów).
  A teraz ustawiam się w kolejce, jeśli mogę....
  Pozdrawiam. regian@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 54. 6 lat... jak ten czas leci! Nie liczę na szczęście w losowaniu ponieważ już jestem szczęśliwą posiadaczką niektórych Twoich piękności. Cieszę się, że dawno, dawno temu trafiłam na Twój blog i poznałam Ciebie(choć tylko wirtualnie). Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 55. Janeczko! Gratuluję rocznicy. Kolejnej:-)
  Zaglądam do Ciebie od dłuższego czasu, ale tak jakoś z tymi komentarzami bywa różnie ;-)
  Podziwiam u Ciebie tempo i jakość wykonywanych prac, konsekwencję w ich pokazywaniu. Nie ukrywam, że tego Ci zazdroszczę. I choć sama zastanawiam się nad zamknięciem swojego bloga, to do Ciebie będę zaglądała. Bo gdzie, jak nie u Ciebie, znajdę przepis na chleb, który regularnie piekę w swoim domu raz na tydzień? Bo kto, jak nie Ty, zmotywuje mnie do rzucania (od)wagi?
  Janeczko, twórz swoje prace, dziel się radością dnia codziennego i zarażaj optymizmem.
  Jola
  jotgie@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 56. Gratuluję rocznicy! czego mogę życzyć - wytrwałości, cierpliwości, pomysłowości i wielu przyjemności czerpanych z tego co robisz, a tworzysz piękne cuda i widać, że wkładasz w to całe swoje serducho! Wiele radości na każdy dzień! moi.madeleine@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 57. ojej, przegapiłabym. Byłam święcie przekonana, że już zapisałam się a okazuje się że mnie nie ma :(. Tak więc ustawiam się w kolejce mój mail zapachdnia@gmail.com
  Janeczko, gratuluję pięknej rocznicy, życzę mnóstwo międzyczasu, masę cierpliwości i wytrwałości w tym co robisz.

  OdpowiedzUsuń
 58. Jeszcze zdążyłam!:) Gratuluję rocznicy, życzę ci wielu pomysłów i nieprzebranej energii do ich realizacji, byś mogła nadal prowadzić bloga przez kolejne lata.:)
  promyk2004@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 59. Kochana Pani Janeczko,gratuluję pięknej rocznicy.Jak miło jest w każdy poniedziałek gościć się tutaj,podziwiać prace.Zawsze jestem pełna uznania dla Pani pracowitości,dobroci,dzielenia się swoimi radami,przepisami,doświadczeniem.Nie każdy tak teraz potrafi.A sukcesy zawodowe...nie każdy musi być dyrektorem banku.Pani bez tych tytułów odniosła sukces i jest osobą szanowaną.A za co ?Za to co Pani robi i kim jest,za Wielkie Serce.Życzę dalszych sukcesów i wiele ,wiele radości.Pozdrawiam dorotanes@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 60. Gratuluję wytrwania tylu lat w blogowaniu i życzę dalszych owocnych w przyjaźnie, wielu radości i słońca na każdy dzień. Pozdrawiam serdecznie, alutka ;)

  OdpowiedzUsuń
 61. No i przegapiłam tak kuszące candy. A szkoda.
  Wszystkiego najlepszego i dużo kolejnych rocznic w blogowym świecie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo tu zamieszczone:)