OBSERWATORZY

sobota, 22 stycznia 2011

Chwalę się

Czasu mam dzisiaj mało, więc będzie krótko. Najpierw o dzisiejszym dniu. Oczywiście chodzi mi o Dzień Dziadka. Nie byłabym w porządku gdybym o tym nie wspomniała, bo właściwie wychował mnie dziadek. Babcie były na dalszym planie. Jednej nie znałam, bo umarła gdy moja mama miała 3 lata, a druga wcale nie była mi bliska. Dziadka też znałam tylko jednego. Ten drugi zginął bez wieści w którymś z obozów sowieckich. Większość miłych wspomnień z dzieciństwa wiąże się właśnie z dziadkiem. Rodzice pracowali i to właściwie dziadek wychowywał mnie i siostrę. Był kochany. Nie żyje już wiele lat ale zawsze jest obecny w moim sercu.
A to jedne z nielicznych zdjęć na którym znajduje się dziadek. Wszyscy panowie na tym zdjęciu już są w lepszym świecie. (tata, dziadek i wujek-mój ojciec chrzestny).

Moje chłopaki mają tylko babcie. U jednej wczoraj byli z życzeniami a do drugiej czyli do mojej mamy jedziemy jutro do Gdańska. Bardzo się cieszę z tego powodu, tym bardziej, że czeka mnie spotkanie super kobitek na spotkaniu maranciaków o 16 w Gdańsku w hotelu Scandic.


A teraz z innej beczki . Najpierw  pochwalę się prezentem z Ptasiej wymianki u Novinki. Przesyłka przyleciała od Eliny. Wszystko bardzo wesołe, wiosenne. Bardzo dziękuję. Ja swój prezencik wyślę w poniedziałek. Na zdjęciu nie ma wszystkich słodyczy, które były dołączone do niespodzianki, bo moje chłopaki chociaż prawie dorosłe chłopy porwały conieco.

I jeszcze pochwalę się zakupami w sklepie Kreatywny świat. Zrobiłam zakupy w ramach nagrody za drugie miejsce w konkursie na najładniejszą ozdobę choinkową u Agnieszki. Asortyment tego sklepu jest bogaty, ale trochę nie dla mnie. Wybrałam więc to co może się przydać.

Wciąż zapraszam na moje Karnawałowe candy  Losowanie już we wtorek.
Witam nowych obserwatorów. Dziękuję wszystkim za liczne komentarze.
W najbliższym czasie będę rzadziej zamieszczać posty na moim blogu. Odpoczniecie trochę ode mnie.Dostałam duuuuuże zamówienie, więc pokazywanie moich prac będzie zawieszone na jakiś czas. W przyszłym tygodniu wyślę kilkanaście przesyłek a potem będę realizować tylko to zamówienie. Osobie zamawiającej bardzo, bardzo dziękuję. Nie dość , że będą z tego pieniążki to jeszcze będę mogła się wykazać , bo niektóre zamówione rzeczy to wyzwanie dla mnie.
Pozdrowienia dla wszystkich tu zaglądających.

16 komentarzy:

 1. Zycze w takim razie bardzo owcnej pracy i pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się że nagroda zrealizowana :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zamówienia. Jestem pewna, że dasz rady! Mam od Ciebie piękny prezent, który codziennie podziwiam. Nawet bombkę nie schowałam, tylko też w kredensie za ozdobę robi.
  Więc, nie mam najmniejszej wątpliwości, że Osoba zamawiająca będzie więcej niż zadowolona.
  Miłego odpoczynku w Gdańsku!

  OdpowiedzUsuń
 4. ...pięknie gratuluję i życzę udanego spotkania!!!pozdrawiam.papa

  OdpowiedzUsuń
 5. No to do pracy!
  serdecznie pozdrawiam;-)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Pracuj ale od czasu do czasu zajrzyj i daj jakieś małe sprawozdanko z wyników.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje wygranej i zamówienia, na.pewno dasz sobie radę śpiewająco. Udanego spotkania maranciaków. Od czasu do czasu pokazuj co nieco.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zazdroszczę spotkania Maranciaków. A na zdjęcie owego tajemniczego zamówienia już nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne wspomnienia, a prezenty śliczne i zakupy fajne :)
  Życzę dużo wytrwałości i siły w realizowaniu zamówienia. No i przyłączam się do reszty z prośbą o pokazywanie, choć troszkę, Twojej twórczości. Oczywiście jeżeli możesz, bo chyba nie każdy na to się zgadza:)
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 10. milutkiego spotkania
  i niech się robótka pali w rączkach :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Pewnie już jesteś na spotkaniu , a ja podziwiam Twoje prace , anioły i piękne frywolitki .
  Życzę miłej pracy przy zamówieniach , oby Ci dały dużo przyjemności i satysfakcji , a jak możesz to wrzuć coś na bloga ,chociaż nacieszymy swoje oczy .
  Pozdrawiam Yrsa

  OdpowiedzUsuń
 12. Życzę miłej pracy i świetnych wyników.
  Ale i ja przyłączam się do chórku - nie przerywaj blogowania!Projekt duży - tym bardziej jakieś wolne chwile i odpoczynek dla umęczonych paluszków!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Takie zamówienie to nie tylko praca, także satysfakcja z tego, że jesteś doceniana, a jeśli nie zawiedziesz oczekiwań to satysfakcję masz podwójną! Życzę , by wszystko szło gładko!

  OdpowiedzUsuń
 14. Piękna wspomnienia o dziadku i fotka z przed lat. Gratuluje nagrody

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja też miałam takiego kochanego i wyjątkowego dziadka, bardzo miłe są takie wspomnienia... gratuluję wygranej, życzę przyjemnej i owocnej pracy! Ciepło pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo tu zamieszczone:)